Ostatní

Lecitin

25. června 2010 v 13:44 | bOni€♥

Lecitin 1200 mg tbl. 30 Bio-Pharma

Lecitin zlepšuje paměť, pomáhá odbourávat tuky a snižovat hladinu cholesterolu, čistí cévní stěny.
Lecitin 1200 mg tbl. 30 Bio-Pharma

Popis výrobku Lecitin 1200 mg tbl. 30 Bio-Pharma

56,00 Kč
Užití
Zlepšuje paměť, odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu, chrání játra.

Dávkování
1 kapsle denně.

Příznaky
Zvýšená hladina cholesterolu, padání vlasů.

Účinné látky
Lecithin Liquid

Lecitin je součástí nervových tkání. Pomáhá zlepšovat paměť, myšlení, koncentraci, uklidňuje a příznivě působí na poruchy spánku, podporuje léčení nervových tiků a Alzheimerovy nemoci. Lecitin představuje tzv. POTRAVU PRO MOZEK. (Mozek obsahuje 30% lecitinu). Lecitin je nezbytný přípravek pro sportovce. Podporuje regeneraci, urychluje svalové uzdravení po sportovním výkonu, podporuje ukládání bílkovin do svalů a tkání a zároveň aktivně zpomaluje jejich odbourávání. Díky své emulgační schopnosti má vliv na zmenšováni tukových částic v krevním oběhu. Tím udržuje čistou krev, zabraňuje usazování nečistot na stěnách cév a tím také zabraňuje arterioskleróze a vzniku infarktu.
Posiluje organizmus, odstraňuje nadouvání, upravuje stolici, zlepšuje kvalitu kůže a vlasů. Příznivě působí na svalstvo a klouby.

Cholin je také důležitý pro vývoj a růst dítěte, takže všechny nutriční výrobky pro kojence by měly tuto přísadu obsahovat. Zrychluje štěpení tuků a jejich využití buňkami. Příznivě působí proti celulitidě snižováním nadbytečné hladiny hormonu estrogenu. Zvýšená hladiny estrogenu u žen způsobuje snahu tukových buněk ukládat tuk na nežádoucích partiích jako jsou stehna, zadek a pas.

Psyllium

25. června 2010 v 13:34 | bOni€♥
Na začátek chci moc poděkovat Martschen
Nejspíš si ho zajdu koupit ještě dnes:*
Psyllium indická rozpustná vláknina 240 g Dr.Popov

Psyllium indická rozpustná vláknina 240 g Dr.Popov

Psyllium (Jitrocel indický - Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.

Popis výrobku Psyllium indická rozpustná vláknina 240 g Dr.Popov

Naše cena: 217,00 Kč
K léčení se využívá hlavně osemení (vyčištěné obaly semen - Plantago ovata husk), která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu. Psyllium - nejkvalitnější surovina pochází z Indie. Z této oblasti ho dováží firma Dr. POPOV v nejvyšší dostupné kvalitě. Každá šarže Psyllia je v ČR pečlivě testována v akreditované laboratoři po stránce kvality a mikrobiologie. Firma Dr. POPOV je také prvním úspěšným českým vývozcem Psyllia do Evropské Unie.
Upozornění:
Vzhledem k tomu, že se na trhu objevuje více druhů Psyllia z různých oblastí a rozdílných kvalit, můžeme níže uvedené účinky garantovat pouze u Psyllia značky Dr. Popov. Psyllium horší kvality může vyvolávat alergickou reakci. Psyllium - stoprocentně přírodní, nenávyková rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani chemické přísady. V indické ajurvédě (tradiční indické medicině) se užívá přes 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou hustotu stolice a není návykové. V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním - mechanickou silou jako píst - odsouvá z trávicího traktu škodlivé splodiny. Potenciální škodlivé (jedovaté a rakovinotvorné) látky jsou ve střevech gelem absorbovány a snižuje se tak jejich kontakt se sliznicemi žaludku a střev. Nabobtnáním Psyllia vzniká pocit "falešného zasycení" a zmenšuje se touha po jídle, což je důležité při snižování nadváhy. Každodenní zdravá stolice je základem čistoty organizmu a u všech bez výjimky důležitým kritériem pevného zdraví. Správná stolice je nepáchnoucí, světlejší, hustá a má konzistenci jílu. V případech, kdy stolice tato kritéria nesplňuje, je vždy na místě užití Psyllia.
 
 

Reklama