Lecitin

25. června 2010 v 13:44 | bOni€♥ |  Ostatní

Lecitin 1200 mg tbl. 30 Bio-Pharma

Lecitin zlepšuje paměť, pomáhá odbourávat tuky a snižovat hladinu cholesterolu, čistí cévní stěny.
Lecitin 1200 mg tbl. 30 Bio-Pharma

Popis výrobku Lecitin 1200 mg tbl. 30 Bio-Pharma

56,00 Kč
Užití
Zlepšuje paměť, odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu, chrání játra.

Dávkování
1 kapsle denně.

Příznaky
Zvýšená hladina cholesterolu, padání vlasů.

Účinné látky
Lecithin Liquid

Lecitin je součástí nervových tkání. Pomáhá zlepšovat paměť, myšlení, koncentraci, uklidňuje a příznivě působí na poruchy spánku, podporuje léčení nervových tiků a Alzheimerovy nemoci. Lecitin představuje tzv. POTRAVU PRO MOZEK. (Mozek obsahuje 30% lecitinu). Lecitin je nezbytný přípravek pro sportovce. Podporuje regeneraci, urychluje svalové uzdravení po sportovním výkonu, podporuje ukládání bílkovin do svalů a tkání a zároveň aktivně zpomaluje jejich odbourávání. Díky své emulgační schopnosti má vliv na zmenšováni tukových částic v krevním oběhu. Tím udržuje čistou krev, zabraňuje usazování nečistot na stěnách cév a tím také zabraňuje arterioskleróze a vzniku infarktu.
Posiluje organizmus, odstraňuje nadouvání, upravuje stolici, zlepšuje kvalitu kůže a vlasů. Příznivě působí na svalstvo a klouby.

Cholin je také důležitý pro vývoj a růst dítěte, takže všechny nutriční výrobky pro kojence by měly tuto přísadu obsahovat. Zrychluje štěpení tuků a jejich využití buňkami. Příznivě působí proti celulitidě snižováním nadbytečné hladiny hormonu estrogenu. Zvýšená hladiny estrogenu u žen způsobuje snahu tukových buněk ukládat tuk na nežádoucích partiích jako jsou stehna, zadek a pas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama