Cindy Crawford♥

24. června 2010 v 16:18 | bOni€♥ |  Diety
I když bývala supermodelka už dávno překočila 40, má stále postavu kterou bysme jí všechny mohli zavidět..

http://www.tescoma.com/images/s_tescomou/r_pics/05_01_28.jpgJídelníček s fantazii : Cindy každý den snída!Nejčastěji je to vaječná omeleta nebo jogurt s celozrnými cornflakes.Nezapomíná ani na dopolední a odpolední svačinku, kterou tvoří převážně ovoce a zelenina případně kousek sýra.Její večeře je jen velmi lehká, například salát s tunákem nebo dušenou zeleninu s gilovaným kuřetem.Stačí jen trocha fantazie a každé jídlo může být jiné..

Žádné závazky : Nevěří na žádne diety a přísné plány.Ví že jakmile by si něco zakázala okamžitě by na to dostala chut.Cindy rozhodně nepodlehla Atkinsově diete a i když ve svém jídelničku krapet omezuje sacharidy, nevyřazuje je úplně.....Když má chut na chleba dá si ho ..

http://www.dokuchyne.cz/data/katalog/GIA/2557n1.jpgSedm hodin bez jídla?V žádném případě! : jejím tajemstvím je pravidelná strava, nejméně 5 x denně.Když málo jíte tělos i uchováva všechno na horší časy.Sedm hodin bez jídla, což praktikují modelky, rozhodně není způsob jak se zbavit nadbytečných kil.

Každé jídlo by mělo obsahovat bílkoviny, cukry i tuky ve vyváženém poměru. Převážně secharidový pokrm zvyšuje rychle glykemickou křivku, a tím vyvolává rychlý návrat hladu.

Jelikož má Cindy už děti nemá příliš čas na návštěvy fitness centra, ale o to víc se snaží o přirozený pohyb. Chodí na dlooouhé procházky, jezdí s rodinou na celodenní výlety,jezdí na kole a v létě každý den plave.Pokud si chce dát opravdu do těla jde do bazénu s protiproudem nebo si bere "ploutvičky" které se používají k aqua aerobiku.

http://www.cindycrawford.com.ar/pictures/cindy-crawford5.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama